Niciun produs
Produsul PB Shrimp Aligner a fost proiectat să imite creveții și să ascundă cârligul de la crapii prudenți. Ambalaj: 8 bucăți / pachet
Fir de generatie noua cu densitate mare si destinat sa fie o alternativa la clasicul leadcore.
Sistemul consta de fapt dintr-un plumb cu un canal pentru conducerea firului, ce poate fi folosit fara alte transformari la monturi fixe, culisante sau cu plumb pierdut. Plumbul asezat pe suportul din plastic cu forma speciala, sta fix, insa in cazul in care pestele care a inghitit momeala face o miscare brusca, montura noastra devine culisanta, lasand...
FIR CU CAMASA PB JELLY-WIRE este un produs moale, scufundator, ideal pentru montura combi, culoare weed verde inchis, ideal pentru legat cirlige, disponibil in 15lb-25lb-35lb, lung -20m.
FIR CU CAMASA PB JELLY-WIRE este un produs moale, scufundator,i deal pentru montura combi, culoare verde-oliv, ideal pentru legat cirlige, disponibil in 15lb-25lb-35lb, lungime: 20m.
Fir textil pentru legat cirlige,moale,rezistent, forma rotunda, scufundator, se leaga foarte usor si se comporta natural in apa.
Fir cu plumb (leadcore) foarte moale dar rezistent, disponibil in doua nuante de camuflaj, la grosimea de 45lb.
Fir de inaintas transparent foarte rezistent la abraziune si socuri chiar si in contact cu corpuri dure, nu sare de pe tambur, lung 80m, gros 35lb.
Fir de inaintas transparent foarte rezistent la abraziune si socuri chiar si in contact cu corpuri dure, nu sare de pe tambur, lung 80m, gros 45lb.
Fir inaintas (SNAG LEADER) foarte moale dar exrtem de rezistent chiar si la patul de scoici cu insertie de chevlar, nu distruge inelele, a se folosi la inbinare nodul recomandat de producator.